Електрокари Tesla звинувачують у безконтрольних прискореннях. Реакція компанії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В американській марці вважають, що негативну історію вигадав і роздуває біржовий гравець.

В Америці розслідують низку аварій з машинами Tesla, які начебто сталися через раптове неконтрольоване прискорення електрокарів.

Відповідну петицію низка автомобілістів подали доамериканської організації з безпеки дорожнього руху (NHTSA).

У звинуваченні повідомляється, що зафіксовано кілька десятків випадків, коли електрокари Tesla під час управління транспорту водієм самовільно прискорювалися, що призвело до ДТП. У документі повідомляється, що машини врізалися в інший транспорт під час руху або в'їжджали у нерухомі предмети під час маневру.

У Tesla вже відреагували на петицію і вважають, що автор документа робить ставки на біржі на падіння акцій компанії. Таким чином він намагається заробити.

"Ця петиція є помилковою і була створена "шортселлером". Ми розслідуємо кожен випадок, коли водії вважають, що автомобілі розганялися всупереч їхнім діям. У кожному випадку, коли ми могли переглядати дані про машині, ми бачили, що вона працювала без збоїв", - йдеться в заяві Tesla.

Також в американській марці кажуть, що біржовому продавцю просто не вигідний неймовірний ріст акцій бренду, який фіксують останнім часом.

Нагадаємо, що Ілон Маск заробив мільярди на стрибку акцій Tesla. Зростання вартості американської компанії збільшує частку Маска в ній.

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції