Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Електромобілі Tesla будуть зростати в ціні найближчі півтора року

Федеральні кредити знижуються із-за перевищення ліміту продажу електрокарів.

У США діє програма лояльності для клієнтів, які бажають придбати електромобілі. І знижка на ту ж Tesla становить 7 500 доларів. Досягнення кількості продажів компанією Tesla в 200 тисяч електрокарів говорить про початок зниження суми знижок. Про це повідомляє портал Jalopnik.

Незалежно від того, яка модель купується Tesla Model S, Model X або Model 3 термін дії знижки від IRS в розмірі 7 500 доларів збережеться до 31 грудня 2018 року. Клієнти, які купують електромобілі протягом 1 січня - 30 червня 2019 року отримують кредит на придбання у розмірі 3 750 доларів, а друге півріччя вже знизити пільги до 1 875 доларів. Після цього стимул на придбання буде знято.

Спочатку зняття частини суми при купівлі електричних транспортних засобів було введено Обамою в якості інструменту стимулювання споживача на купівлю екологічно чистих автомобілів. Вона поширювалася і на електромобілі, і на гібриди. Це також викликало у виробників стимул розвивати цей напрямок. Сума в доларах була гнучкою і мала мінімальну ставку в 2 500 доларів з можливістю збільшення до 7 500 доларів в залежності від ємності акумулятора. Однак кредит мав обмежені терміни, які передбачали досягнення продажу позначки в 200 тисяч електромобілів.

Компанія Tesla перша перетнула рубіж, впритул до неї підходить General Motors, а Nissan, Ford та інші як і раніше тільки розвивають цей напрямок.

У Tesla продали понад 300 тисяч електромобілів по всьому світу, але поки не було визначено кількість їх у США. Але останній ривок виробника в прагненні досягти обіцяного обсягу виробництва дозволив-таки перетнути цю позначку. У будь-якому разі повна сума державної допомоги збережеться ще півроку. Клієнти, які придбають свої Tesla в 2019 році теж отримають якусь премію, але на цьому знижка буде завершена. Варто при цьому зауважити, що найдешевша Tesla Model 3 за ціною від 35 тисяч доларів поки ще не сходила з конвеєра і її випуск планується не раніше початку або середини 2019 року.

Нагадаємо, що компанія Tesla опублікувала звіт за другий квартал 2018 року. Згідно з цифрами вони досягли обсягів в 5 тисяч Model 3 на тиждень. Також Ілон Маск підписав попередню угоду з урядом Shanghai про будівництво заводу на території Китаю.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції