Електромобілі Tesla збираються навчити самостійно обирати режим руху

Електромобілі Tesla збираються навчити самостійно обирати режим руху

Associated Press

Також їх хочуть наділити вмінням паркуватися без водія.

Електромобілі Tesla хочуть обладнати вмінням самостійно обирати потрібний напрямок руху (вперед або назад).

Про це повідомляє Electrek.

Так, за словами очільника компанії Ілона Маска, на всіх електрокарах марки повинна з'явитися опція Auto Shift. Ця функція дозволить електромобілю самостійно вирішувати, куди їхати і відповідно управляти трансмісією.

Таким чином водієві електрокара не потрібно буде навіть торкатися до селектора трансмісії. Ця функція незабаром буде доступна і на всіх інших електромобілях, зокрема і на більш доступних варіантах – Model 3 і Model Y. Окрім того, електрокари Tesla зможуть самостійно переходити в "паркувальний" режим після того, як кермувальник залишить транспортний засіб.

За словами експертів, стрімкий розвиток функції автоматичного визначення напрямку руху дозволить електромобілям Tesla навчитися автономно виконувати розворот навіть в обмеженому просторі.

Нагадаємо, що оновлена версія фірмового "автопілота" з'явилася у компанії Tesla в липні 2021 року. Обладнанням для системи автономного управління на конвеєрах марки оснащуються все електромобілі компанії, але для її активації потрібно буде внести додаткові кошти.

Наступна публікація