Фахівці назвали причини, через які краще відмовитися від придбання вживаних BMW

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фахівці назвали причини, через які краще відмовитися від придбання вживаних BMW

Associated Press

Автомобілі цієї марки почали частіше ламатися.

Експерти назвали причини, через які краще відмовитися від придбання вживаних BMW.

Про це йдеться в 110km.

Автомобілі марки BMW, з легкої руки експертів в галузі і шанувальників бренду, завоювали статус найнадійніших і довговічних в світі. Однак так було раніше. В останні роки якість випущених машин стало нижче, про що регулярно говорять автомеханіки.

Так, за їхніми словами, автомобілі німецького виробника дуже часто ламаються. Водночас знайти потрібну деталь катастрофічно складно. До того ж вартість обслуговування постійно повзе вгору, що робить зміст машини надмірно дорогим і багатьом водіям просто не по кишені.

Звичайно не всі моделі цієї марки однаково проблемні. Однак є кілька поломок, які зустрічаються практично у всіх машин BMW. Перша з них - електроніка. Найчастіше власники звертаються до фахівців з-за некоректної роботи мультимедійної системи, склопідйомників і навіть фар. Причина поломок прихована в поганому дренажі, через що вода потрапляє на контакти і виводить з ладу електроніку.

Також у німецьких автомобілів проблеми з мотором (дуже часто фіксується його раптова зупинка) і ременями. Рульове керування і зовсім з кожним роком стає тільки гірше, і це за наявності величезної кількості різних систем допомоги водієві.

Не тішить споживачів і підвіска, компоненти якої дуже швидко виходять з ладу. Ще одне зауваження від автомеханіків торкнулося якості збирання, яке також не на висоті. За словами автомеханіків, краще вибрати модель 90-х років випуску, ніж 2000-х. Вона прослужить набагато довше і не викличе масу проблем.

Також до списку проблем BMW із пробігом потрапили вартість володіння, запчастин та ремонту, а також вимогливість до обслуговування.

Зазначається, що виходів у справжнього фаната BMW кілька. Перший - купити новий автомобіль в салоні, але це дороге задоволення, дозволити яке собі можуть одиниці. Другий - орендувати автомобіль або оформити підписку. Теж коштує недешево, зате звільняє від проблем з обслуговуванням і ремонтом. Третій - пошукати серед моделей 1970 - 1990-х років. Чим старше - тим краще. Ціна такого автомобіля в хорошому стані буде з роками тільки рости. У будь-якому випадку, перед покупкою вживаного BMW треба досконально вивчити проблеми і хвороби конкретної моделі, покоління і навіть року випуску. Або заручитися допомогою фахівця.

Наступна публікація