Фахівці склали список моделей автомобілів із найнадійнішою підвіскою

Фахівці склали список моделей автомобілів із найнадійнішою підвіскою

Associated Press

Тут знайшлося місце для декількох марок.

Експерти склали список моделей автомобілів, які можуть похизуватися надійною підвіскою.

Зазначається, що машини з міцною і живучою підвіскою, перш за все, потрапляють "на службу" в такі категорії транспорту як машини таксі, служба доставки (піца, інтернет-магазини).

Так, серед авто, які відзначаються надійною підвіскою, входять:

  • Renault Logan;
  • Nissan Almera;
  • Renault-Dacia Duster.

Підвіска перших двох моделей вирізняється простотою і надійністю, що робить ці машини незамінними в таксі. А ось Renault Duster, завдяки високій надійності та енергоємності, розкриває більш повно свій позашляховий потенціал. Нерідко Renault Duster зустрічається, як навчальний автомобіль. Не останню роль тут відіграє саме надійна підвіска.

До числа авто з надійною підвіскою входить й Skoda Octavia. У чеської моделі надійність підвіски пояснюється іншими причинами. Технічна продуманість, з урахуванням габаритів автомобіля, доповнена застосуванням якісних деталей в конструкції. Передня підвіска має багату систему важеля конструкції, яка забезпечена стабілізаторами в поздовжньому і поперечному напрямах. Задня підвіска виконана за поширеною схемою – напівзалежної балки з роздільними пружинами і амортизаторами.

motor.ru

Не обійтися в рейтингу надійності підвіски без японських моделей. Тут одразу 4 представники:

  • Toyota Yaris II;
  • Toyota Yaris III;
  • Honda Civic VIII;
  • Toyota Avensis II.
Toyota

Замикає список авто з надійною підвіскою Subaru Forester та Hyundai Elantra.

"Лісник" отримав надійну підвіску з урахуванням його приналежності до машин з повним приводом. Єдиним нюансом під час експлуатації є відносно висока ціна деталей і робіт у разі чергового ремонту. Що стосується Elantra, то порівняно з бюджетними моделями корейське авто отримало підвіску з поєднанням високого рівня комфорту і надійності.

Раніше експерти назвали найкращі бюджетні вживані авто за співвідношенням "ціна-якість".

Наступна публікація