Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобіль має потужність у 620 "коней".

Компанія Ferrari представила вишуканий спорткар Roma, який назвали на честь столиці Італії.

Дизайн купе віддає данину життю рима у 1950-х і 60-х роках, пише Motor1 з посиланням на інформацію від Ferrari.

У повідомленні зазначається, що новинка отримала 3,9-літровий V8, який розвиває 620 к. с. і 760 Нм крутного моменту. Мотор працює з новітнім 8-ступінчастим роботом італійської марки. Зазначається, що вона швидше та плавніше перемикає передачі.

Також відомо, що до сотні спорткар розганяється за 3,4 секунди, а до 200 км/год за 9,3 секунди. Максимальну швидкість Roma італійці заявляють на рівні 320 км/год. При цьому зазначається, що насправді авто може бути швидше.

Вперше гран-турер Ferrari отримав систему Side Slip Control, але Roma може похизуватись і іншими електронними дивами – наприклад, активним спойлером, інтегрованим в заднє скло або системою Dynamic Enhancer, що, залежно від ситуації, регулює тиск в гальмівних контурах. Самі гальма мають 390-міліметрові диски на передній осі і 360-міліметрові на задній.

Інтер'єр, як заявили в Ferrari, побудований за зовсім іншою концепцією, яка передбачає створення двох візуально незалежних капсул для водія і пасажира. У Roma з’явилися нове кермо, 16-дюймова панель приладів і особливий ключ з кнопковою функцією "комфортний доступ": тепер, щоб потрапити в спорткар, дверні ручки вже не потрібні.

Нагадаємо, що японці представили найшвидший у світі електрокар. Спортивне купе Aspark розвиває швидкість до 400 км/год.

Відео У Дубаї японці представили найшвидшу в світі електромашину

Розробники вразили навіть тих, хто далекий від технічних новинок. Велетенський робот представив електромашину, яка усього лише за півтори секунди розганяється майже до сотні кілометрів на годину, а згодом набирає й усі чотириста.  

У Дубаї японці представили найшвидшу в світі електромашину

Залиште свій коментар

Вибір редакції