Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ferrari звинувачують у неправомірному використанні чужого імені

Сім'я Стіва Маккуїна подала в суд на автовиробника за використання імені актора.

Пару років тому компанія Ferrari в честь свого 70-ліття випустила спеціальну серію спорткарів Ferrari California T, а одна з версій носила назву The McQueen. І ніхто не підозрював, що така дія може викликати резонанс. І тепер спадкоємці актора Стіва Маккуїна вимагають компенсації за користування ім'ям.

Син актора Чедвік Маккуїн подав позов у Верховний суд округу Лос-Анджелес з вимогою виплатити два мільйони доларів. У своїй заяві він вказує, що компанія Ferrari не мала права використовувати ім'я актора у маркуванні свого автомобіля, а також публікувати його на своєму сайті, в соціальних мережах і використовувати в рекламних компаніях.

Ferrari California The McQueen
Autoweek.com

Тим більше, що в 2011 році сам Чедвік брав участь у розробці ідеї проекту унікального автомобіля McQueen, але вимагав зберегти права сім'ї на використання імені у проекті. Спадкоємець дуже здивувався, побачивши в 2017 році, що виробник без узгодження з ним випустив і починає продавати спорткар під назвою "The McQueen". До того ж рекламна компанія містила нагадування про самого актора.

Після поданої заяви, виробник змінив назву спорткара на "The Actor" (Актор), але залишив в рекламній компанії фото автомобіля Ferrari 250GT Berlinetta, який належав раніше акторові. На сам же позов італійці поки не відповіли, утримуючись від коментарів.

Ferrari 250GT Berlinetta McQueen
driving.co.uk

Нагадаємо, що колишній співробітник Tesla подав зустрічний позов на компанію, в якій його звинуватили у витоку конфіденційної інформації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції