Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобіль можна укомплектувати на власний смак.

На автосалоні у Женеві компанія Fiat представила електричний концепт Centoventi, який створили на честь 120-річчя марки.

Автомобіль стане базою для міських компактів Panda нового покоління, пише CarsCoops.

Ключовою особливістю італійського концепту – можливість замінити батареї або збільшити їх кількість. Так, електрокари отримають запас ходу від 100 до 500 кілометрів, залежно від кількості батарей на борту.

Fiat Centoventi_2
Quattroruote

Ще одна особливість автомобіля: в майбутньому покупці зможуть "зібрати" з низки кольорів і комплектувальних модель саме під себе. Буде доступно на вибір 4 дахи, 4 бампери, 4 види дисків і 4 кольори.

Концепція має знімний дах, який можна легко замінити на дах з люком, м'яким верхом, каркасом з багажником і багато чим іншим. При чому це буде можливо навіть після покупки.

Fiat Centoventi_2

Нові деталі будуть виготовлятися переважно на 3D-принтері. Під це буде і заточене саме авто, що дозволить легко переобладнати його. Нові запчастини будуть продавати через дилерів або механіків.

Приладова панель призначена для використання смартфона в якості екрану цифрового дисплея, а Fiat також пропонує в якості опції 20-дюймовий цифровий екран та інформаційно-розважальну систему.

Fiat Centoventi_3
Quattroruote

Нагадаємо, що автогіганти Німеччини не планують стояти осторонь від розробки інновацій. Низка компаній заявила, що вкине в електрокари 60 млрд євро. Із зазначеної суми понад 40 мільярдів вкладуть у розвиток електромобілів, а ще 18 мільярдів – у дігіталізацию, розробку підключених до інтернету і самокерованих автомобілів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції