Ford і Volkswagen розповіли про спільне створення електрокарів та безпілотників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанії розсекретили плани масштабного співробітництва.

15 січня Ford і Volkswagen офіційно підтвердили чутки про співробітництво і заявили, що планують спільно створювати електрокари, безпілотники, а також комерційні авто.

Насамперед компанії поділяться потужностями заводів у США, пише MotorAuthority.

Так, на заводах Ford, де збираються пікапи Ranger, ймовірно, будуть створювати і Volkswagen Amarok. Це будуть більш нові моделі, ніж ті, що надійшли у продаж в Америці за найближчі роки.

Також у Volkswagen розповіли, що планують створювати серійну версію нового пікапа Atlas Tanoak на потужностях партнера.

Крім того, Ford вже розробили моделі великих комерційних фургонів, які будуть випускається під марками обох брендів. Автомобілі будуть продаватся в Європі. Ймовірно, це рестайлінгові версії Ford Transit Connect та VW Caddy.

Перший із спільно розроблених автомобілів повинен бути випущений 2022 року.

Сукупні продажі легкових комерційних автомобілів Ford і Volkswagen за 2018 рік перевищили 1,2 мільйона одиниць, і найближчими роками очікується зростання попиту. Партнерство між двома брендами дозволить їм скоротити витрати і підвищити економію за рахунок масштабу, що має допомогти їх відповідним результатами.

Щодо співпраці в області електрокарів і безпілотників відомо тільки те, що компанії підписали меморандум про спільну розробку. Передбачається, що такі авто будуть будуватися на модульній MEB-платформі від Volkswagen.

Раніше згадувалося, що боротьба на ринку електрокарів штовхає BMW і Daimler до союзу. Автогіганти домовляються про створення нових технологій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції