Ford офіційно презентував повністю електричний Transit та назвав його вартість

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ford офіційно презентував повністю електричний Transit та назвав його вартість

У Європі ця модель вийде на ринок в 2022 році.

Компанія Ford представила абсолютно електричний фургон Transit.

Як повідомляє The Verge, ця модель зовні повторює звичайний фургон, головна відмінність, власне, полягає в силовій установці. Автомобіль оснащений електромотором на 269 к.с. і 429 Нм, а також батареєю ємністю 67 кВт/г.

theverge.com

Із таким акумулятором новинка проїжджає на одному заряді 350 км за циклом WLTP. Такого пробігу вистачить не тільки для міських, але приміських перевезень.

Ford E-Transit розрахований на зарядку потужністю понад 115 кВт. На практиці це означає, що за 10 хв підключення до терміналу машина заповнить свій запас ходу на 48 км, а за 15 хв – на 72 км.

theverge.com

Окрім того, E-Transit непогано оснащений. Він отримав систему FordPass Connect з точкою доступу 4G LTE WiFi, функцією автоматичного гальмування та виявлення пішоходів, контроль рядності тощо. Новинка буде пропонуватися в кількох кузовних версіях (включаючи вантажний фургон і шасі з кабіною), крім того, покупцям будуть доступні три варіанти висоти даху і стільки ж варіантів довжини кузова.

Ford e-Transit з'явиться на ринку США в 2021 році, де коштуватиме 45 тисяч доларів. В Європі старт продажу цієї моделі розпочнеться роком пізніше.

Наступна публікація