Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ford тестує безпілотні мініроботи для доставки товарів

Перевізники Digit планують використовувати для доставки товарів під будинок.

Компанія Ford представила компактного робота-перевізника Digit для використання службами доставки. Шестиколісний безпілотник створений, щоб доставляти посилки під двері або просто до рук замовнику.

Про це повідомляє AutoNews.

Робот являє собою закритий контейнер на шести колесах з вмонтованими камерами і лідарами для навігації. Він здатний перевозити посилки, товари або їжу вагою до 20 кілограмів.

На думку видання, проект самохідного робота реалізувати простіше, і він має значно більше перспектив, ніж безпілотне таксі. По-перше, не потрібно турбуватися про безпеку пасажирів і перехожих. По-друге, зростання онлайн-продажів перетворив доставку посилок на окрему, але ще слабко розвинену галузь.

Наприклад, Amazon витратив близько $27 млрд тільки на доставку своїх товарів замовникам 2018 року. При цьому близько 60% цієї суми припадає на кур'єрів і транспортування. Тобто постачальник Digit може стати неймовірно прибутковим, навіть за відносно високої вартості.

У планах Ford запустити у роботу свої роботи-перевізники вже 2021 року. Тоді ж американська компанія розраховує повноцінно запустити службу своїх безпілотних таксі, щоб цілодобово перевозити людей та товари.

Нагадаємо, що на автомагістралі у США випустили безпілотні фури. Самохідні вантажівки вирішила випробувати Поштова служба Америки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції