Ford випустить електрокар на базі революційного пікапа Rivian

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американський автогігант також планує випускати авто на заводі стартапу Rivian.

Компанія Ford планує випустити електрокар на платформі електропікапа Rivian R1T, який розбудив інтерес автомобілістів своєю унікальною архітектурою кузова.

Ймовірність такого співробітництва автогігант розглядає після інвестування $500 млн у стартап, пише Electrive.

Судячи з повідомлення, внаслідок співпраці з'явиться позашляховик або електрокар в якомусь іншому кузові, але однозначно не пікап.

"Ви не повинні припускати, що це буде пікап. Позашляховик – дуже ймовірний. Для нас було б контрпродуктивно намагатися зробити те, що у них (Rivian) вже є", - заявив глава Ford Джим Хакетт.

Крім того, за його словами, компанія планує налагодити виробництво своїх авто на заводі Rivian в Іллінойсі, після того, як він буде "відповідати критеріям складання Ford".

Також повідомляється, що зараз для американського автогіганта є три основних напрями розвитку бренду: випуск серійного електрокара на власній платформі, виробництво машин у Європі на MEB-платформі від Volkswagen та поглиблення партнерства з Rivian.

Раніше згадувалося, що стали відомі три головні конкуренти пікапа Tesla. За покупців з автомобілем будуть боротися електричні пікапи Fiskar, Rivian і Ford.

Залиште свій коментар

Вибір редакції