Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ford вкине мільйони у новий центр дослідження безпілотників

Компанія інвестує $15 млн.

Підрозділ Ford зі створення безпілотників, компанія Argo AI, вкладе $15 млн у створення центру досліджень автономних технологій.

Відділ буде створений на базі Університету Карнегі-Меллона в американському Піттсбурзі, пише TheVerge.

Центр автономних досліджень буде використовувати інвестиції для впровадження самохідних технологій у звичайні автомобілі, а також для "навчання" автопілота орієнтуватися в просторі взимку або під час ремонту дороги.

Саме з такою концепцією погодилися і в Університеті, і в Argo AI.

Тобто основна мета – це створення безпілотників, які буде безпечно використовувати щодня і навіть в різних нестандартних ситуаціях.

Крім того, у центрі будуть розробляти програмне забезпечення, яке дозволить інтелекту самохідних авто не тільки ухвалювати базові рішення, але і "думати".

Загалом таку інвестицію розцінюють не просто як пожертвування в університет, а як спробу залучити максимальну кількість фахівців у вирішення проблеми безпілотного транспорту. Ймовірно, в Ford розраховують таким чином вибороти пальмову гілку першості в сегменті самохідних авто.

Раніше повідомлялося, що Renault-Nissan і Google об'єдналися для створення безпілотників. Компанії планують створити сервіс з самохідними авто.

ВідеоУ Таллінському університеті створили безпілотний автобус, який вже курсує студмістечком

Безпілотні автобуси - це геть не фантастика, довели ділом студенти Таллінського технологічного університету. Дослідний зразок такого буса вже розвозить тамтешніх студентів, щоправда, поки лише студмістечком. Але молоді й амбітні вчені сподіваються, що вже незабаром така техніка курсуватиме вулицями всіх міст Естонії! Наш Дмитро Мороз, нагледівшись на те диво, переконує: такі автобуси цілком можуть помчати й автошляхами України!    

У Таллінському університеті створили безпілотний автобус, який вже курсує студмістечком

Залиште свій коментар

Вибір редакції