Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Французи розробили інноваційні окуляри від захитування в будь-якому транспорті

Компанія Citroen представила окуляри, які дозволять позбавити вестибулярний апарат від "морської хвороби".

Подорожі на автомобілях для багатьох людей залишається під забороною через надмірну чутливість вестибулярного апарату, а простими словами "захитування". Медики пропонують використовувати спеціальні препарати, які позбавляють від нудоти, але не прибирають першопричину. А розробники французької компанії Citroen придумали більш простий спосіб усунути "морську хворобу" за допомогою спеціальних окулярів Seetroen.

Подібний пристрій використовується моряками вже давно, але не отримувало масового застосування. Як пояснюють в компанії, окуляри влаштовані таким чином, щоб синхронізувати сигнали, що надходять від вестибулярного апарату, з нерухомим предметом, на якому сфокусовано погляд людини (наприклад, смартфон або книга) і в результаті вони нейтралізують дисбаланс.

Особливості Seetroen:

- В окулярах Seetroen застосовується технологія Boarding RingTM. Рівень ефективності цього медичного пристосування, який було запатентовано і який пройшов необхідні випробування, дорівнює 95 %.

- Всередині круглої оправи знаходиться кольорова рідина. Вона перетікає як по горизонтальній осі (вправо-вліво), так і по сагітальній (вперед-назад). Таким чином, окуляри відтворюють лінію горизонту, усуваючи конфлікт сигналів, що надходять у мозок від різних органів чуття.

- Для розробки дизайну очок компанія звернулася до паризької студії «5*5», яка успішно використовувала сучасний, простий і ергономічний стиль бренду Citroen. В результаті з'явилися стильні окуляри з м'якого білого пластику.

Окуляри можна використовувати всім членам сім'ї старше 10 років. У них немає лінз і вони не впливають на зір, крім того, їх можна одягати поверх інших очок. Застосовувати Seetroen необхідно при перших ознаках захитування і їх дію людина відчуває через 10-12 хвилин. Вартість інновації коштуватиме 99 євро, а питати їх можна в салонах дилерів.

Нагадаємо, що представництво компанії Citroen в Україні повідомили про початок продажів нового хетчбека Cactus, підвіска якого здатна справлятися з недосконалим дорожнім покриттям.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції