Функція для українських доріг: автомобілі Mercedes-Benz зможуть попереджати один одного про вибоїни

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Функція для українських доріг: автомобілі Mercedes-Benz зможуть попереджати один одного про вибоїни

motor1.com

Машина сповіщатиме водія про проблемні ділянки на дорозі.

Mercedes-Benz створив функцію, за допомогою якої автомобілі марки зможуть попереджати один одного про вибоїни на дорогах.

Про це повідомляється на сайті Daimler.

Функція буде доступна у трьох мільйонах моделях компанії C-класу, S-класу та EQS, випущених після 2016 року. Вона працюватиме за допомогою системи Car-to-X.

Згадані машини під час руху виявлятимуть вибоїни та нерівності на дорозі та надсилатимуть інформацію про них в хмару Mercedes-Benz у режимі реального часу через мобільну мережу разом з даними про положення.

Інформація про проблемну ділянку відображатиметься іконками на навігаційній карті інших автомобілів. Приблизно за десять секунд до приближення місця з вибоїнами буде подаватися звукове попередження "Дорожня подія попереду", "Обережно, вибоїна!" або "Увага, лежачий поліцейський" та почне підсвічуватися значок проблемної точки.

"Великі вибоїни становлять загрозу безпеці, тому що якщо водії не побачать їх вчасно, вони не зможуть їх вчасно об'їхати або зменшити швидкість. Також існує ризик пошкодження шин та системи підвіски. Також можуть статися нещасні випадки. Тому Mercedes-Benz підвищує безпеку за допомогою додаткових функцій Car-to-X", – йдеться у повідомленні.

Для доступу до функції потрібен обліковий запис в Mercedes me, а також увімкнена та доступна через інтернет послуга "Car-to-X Communication". Нові сповіщення тепер доступні на окремих ринках у всьому світі та 36 мовами, які є в інформаційно-розважальній системі.

Раніше повідомлялося, що в Україні стартував продаж електромобіля Mercedes-Benz EQS.

Наступна публікація