Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Авто отримає запас ходу від 410 км.

Компанія Geely показала на знімках свій новий електрокар GE11, який буде продаватись не лише на китайському ринку, а й в Європі та США.

Крім детальних зображень, сайт CarsCoops опублікував ще й характеристики та ціни авто.

Так, у базовій комплектації електрокар, який у серійне виробництво надійде під маркуванням Jihe A, оснащений мотором на 163 к. с. та батареєю на 52 кВт/год. На одному заряді авто зможе проїхати 410 км.

Потужніша версія отримає 62 кВт/год, здатна покривати до 500 км на одному заряді. Попри пристойний запас ходу, динаміка Jihe A не надто вражає. Авто зможе розвити швидкість до 150 км/год.

Разом з тим і ціни на новенький китайський електрокар приємніші, ніж на такі ж  американські, японські чи європейські аналоги. Мінімальна вартість електрокара становить 22,4 тисячі доларів. Машина з 62-кіловатним акумулятором обійдеться мінімум у 25,4 тисячі доларів.

Незважаючи на невелике максимальне прискорення, авто все ж має усі шанси завоювати шанувальників і серед європейців, і серед американців. Цьому сприяє і стриманий та стильний дизайн авто.

Нагадаємо, що Брюссель закупив 30 китайських електробусів BYD для аеропорту. Автобуси BYD замовила вже друга європейська столиця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції