Geely запускає у Білорусі виробництво кросоверів за $20 тисяч

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також до країни привезли електрокари китайської марки, але тільки для випробувань.

У Білорусь для тестів і аналізу попиту привезли електрокари Geely, але виробляти у країні поки що будуть паливні кросовери цієї китайської марки.

Про це повідомляє Auto.Tut з посиланням на главу заводу "Белджи" Геннадія Свідерського.

Відзначається, що чотири електрокара Geely Geometry A привезли для випробувань. Авто на китайському ринку коштує близько $22,3 тисячі. Тим не менше, після оплати сертифікації, мита, ПДВ та утильзбору вартість авто у Білорусі, ймовірно, зросла.

Глава "Белджи" зазначив, що тепер потрібно з'ясувати, чи користуватимуться електрокари попитом за новою ціною. Водночас власне ймовірної вартості авто не була названо.

У Китаї Geometry A доступна для замовлення в двох комплектаціях: з запасом ходу в 410 км і 500 км. Разом із цим на заводі вже зараз з'ясували, що за температур, близьких до нуля, дальність поїздки на одному заряді падає. Точні виміри не були опубліковані.

Свідерський зазначив, що поки що про виробництво Geometry A не йдеться. Тим не менш, він заявив, що "Белджи" вже ухвалив рішення про випуск паливних кросоверів Geely Coolray за повним циклом зі зварюванням і фарбуванням кузовів. Вартість авто в світі - приблизно $20 тисяч.

Раніше повідомлялося, що в Білорусі створили три моделі електрокарів. Авто білоруські вчені розробили разом з Geely.

Залиште свій коментар

Вибір редакції