General Motors готується продати свій останній завод в Індії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Підприємство може придбати Great Wall.

Компанія Great Wall Motor погодилася придбати завод General Motors в Індії.

Про це повідомляє AutoNews з посиланням одразу на два своїх джерела.

За попередніми даними, китайський автогігант може заплатити за підприємство, яке розташоване у штаті Махараштра в західній частині країни, близько $250-300 млн.

Якщо угода все-таки відбудеться, то вона послужить для Great Wall поштовхом для виробництва і продажу автомобілів в Індії. Водночас GM, ймовірно, повністю припинить випуск машин у цій азіатській країні.

Очікується, що річний обсяг виробництва заводу складе близько 150-160 тисяч автомобілів.

Варто відзначити, що у General Motors було два заводи в Індії. Один вона вже продала китайській автокомпанії SAIC, яка зараз робить неймовірні успіхи на ринку цієї країни. На ексзаводі GM концерн виробляє автомобілі під своєю британською маркою MG Motor.

У компанії Great Wall Motor ймовірно були вражені успіхами співвітчизників і вирішили піти їхніми стопами.

Аналітики зазначають, що такий вчинок може бути дуже вдалим для китайського бренду, оскільки Індії прогнозують роль третього за величиною у світі авторинку вже 2026 року.

При цьому низка брендів, серед яких General Motors, Fiat-Chrysler і Ford, звертають власне виробництво у країні через високу конкуренцію з боку місцевих компаній, які пропонують автомобілі за неконкурентно-низькими цінами.

Нагадаємо, що авторинок Китаю пережив значний обвал 2019 року. У країні намічається тенденція на уповільнення спаду продажів машин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції