Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На базі автопарку самохідних машин компанії планують створити сервіс спільного використання.

21 січня спільне підприємство Cruise, що належить General Motors, Honda і ще низці автогігантів, представило свій завершений безпілотник.

У машині відсутні кермо і педалі, пише BBC.

У Cruise розповідають, що безпілотники не будуть надходити в продаж, а будуть доступні у сервісах спільного використання транспорту. Тобто це може бути безпілотний аналог шатлів Uber або оренда авто через каршеринг.

У компанії хочуть, щоб водії перейшли від індивідуальної власності до моделі спільного використання, щоб допомогти зменшити кількість викидів, нещасних випадків і заторів.

Водночас поки немає жодних подробиць, коли транспорт буде запущений у виробництво, а глава Cruise розповів, що концепт ще далекий від фінальної версії.

"Наша робота далека від завершення", - сказав він.

Більш того, новий безпілотник не був схвалений для тестів на дорогах загального користування.

Варто зазначити, що це не перший прототип Cruise. Протягом багатьох років стартап відчував модифіковані електромобілі Chevrolet Bolt з водіями-випробувачами за кермом.

У минулому році General Motors прагнула запустити у Сан-Франциско комерційний сервіс безпілотників, але відклала план, заявивши, що автомобілі потребують додаткових випробувань.

Раніше згадувалося, що Ford посадив у свої безпілотники роботів. Американська марка планує створити інноваційну службу доставки.

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції