Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
General Motors потрапила у судовий скандал через скорочення працівників

Профспілки вимагають наймати на нові посади звільнених співробітників.

У четвер, 3 січня, у США профспілка працівників автопрому подав до суду на General Motors. Компанію звинувачують у порушенні умов праці.

Про це повідомляє ChicagoTribune.

У рамках оптимізації виробництва General Motors звільнила близько тисячі працівників на різних підприємствах. Через деякий час компанія найняла на інший завод у Форт-Уейні, штат Індіана тимчасових співробітників.

Як результат, Об'єднана профспілка працівників автомобільної промисловості (UAW) подала до суду на General Motors за порушення національного контракту. Так, у GM повинні били перекинути звільнених працівників з інших штатів на заводи, де є робочі місця.

Насамперед йдеться про 690 співробітників заводу у Лордстауні, штат Огайо, який планується закрити у березні. З нього вже звільнили низку робочих.

Своєю чергою, General Motors стверджує, що вже почала переводити людей ще у кінці 2018 року. Так, із заводу в Лордстауні вже переведено 50 співробітників. Також близько 35 осіб будуть працювати у Форт-Уейні вже до кінця січня, йдеться у заяві GM.

Нагадаємо, що "вбивця Tesla" Faraday Future розірвав контракт з найбільшим інвестором. Суд остаточно вирішив суперечку між стартапом та акціонерами.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції