Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Глава Daimler Trucks заявив, що Tesla Semi "порушує закони фізики"

Електровантажівці пророкують довгий і тернистий шлях на ринку.

Електричним фурам Tesla Semi буде дуже складно увійти на ринок вантажоперевезень як у Північній Америці, так і у світі. Покупці вантажівок мають ряд критеріїв, які буде далеко не так просто задовольнити, як потреби власників легкових авто.

Таку заяву зробив генеральний директор Daimler Trucks Мартін Даум під час виставки інновацій CES у Лас-Вегасі, пише TeslaRati.

Глава Daimler Trucks заявив, що галузь вантажоперевезень охоплює кілька категорій. Так, за 2018 рік компанія продала в Північній Америці 176 тисяч транспортних засобів. Такий показник став можливим завдяки широкому асортименту Daimler. Компанія пропонує від шкільних автобусів і фургонів до великих спеціалізованих вантажівок вагою багато тонн. Асортимент, своєю чергою, став можливий завдяки присутності компанії на всіх важливих світових авторинках.

Водночас Tesla Semi "веселий", але перебуває тільки на початку свого становлення, вважає Мартін Даум.

"Компанію Tesla чекає довгий шлях, щоб потрапити на ринок Північної Америки. Ми ставимося до них серйозно і не сміємося над ними, але бути п'ятим гравцем на ринку – важкий тягар і ми не зможемо його полегшити", - сказав Даум.

Під п'ятьма гігантами він мав на увазі Volvo, Navistar, в асоціації з Volkswagen Group, і Paccar, а також Daimler Trucks.

При цьому, глава Daimler Trucks почав обережно добирати слова характеризуючи Tesla Semi. Його всерйоз стурбувала заява Ілона Маска про характеристики електрогрузовика. Після перегляду характеристик Даум сказав, що це не може бути правдою і показники "порушують закони фізики".

"Якщо Tesla дійсно виконає свої обіцянки, ми, очевидно, купимо дві вантажівки – одну для розбирання і одину для перевірки, тому що, якщо це реально, то щось пройшло повз нас. Адже нині одні і ті ж закони фізики застосовуються у Німеччині і у Каліфорнії", - сказав Даум в інтерв'ю Bloomberg.

Так що варто очікувати нових заяв від гігантів авторинку після офіційного старту продажів Tesla Semi.

Нагадаємо, що вантажівку Tesla Semi в червоному помітили на тестах в США. Її помітили на шосе між Лос-Анджелесом і Сан-Франциско, неподалік від містечка Кетлман, коли вона заряджалася біля нагнітача зарядної станції Supercharger. Цікаво, що авто було підключено тільки до однієї зарядки. Попередні рази його підключали відразу до чотирьох нагнітачів.

ВідеоВ Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Появу суперчарджерів анонсував у своєму Twitter Ілон Маск. Також він додав карту, на якій позначені місця розташування майбутніх зарядок. Це Житомир та село Опарипси Рівненської області. Що чекають власники "Тесл" і селяни від цих суперчарджів – далі у сюжеті.

В Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Залиште свій коментар

Вибір редакції