Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Глава Infiniti пішов до виробника пилососів створювати електрокари

Компанія Dyson збирає заряджену команду.

Створення електрокарів марки Dyson, яка виготовляє пилососи, очолить колишній керівник BMW і Infiniti Ролан Крюгер.

Компанія має намір випустити першу модель вже до 2021 року, пише AutoNews.

Марка Dyson, яка зробила революцію у сегменті пилососів, націлена зробити не менший внесок і в електрокари. Призначення Крюгера показує, наскільки серйозно тут ставляться до нової сфери діяльності.

Компанія вже створила кілька прототипів електромобілів, але так і не вийшла на глобальний авторинок.

Виробництво планують налагодити на заводі у Сингапурі. Dyson наймає персонал в основному з британських автомобільних компаній, намагаючись створити бренд, який буде конкурувати з Tesla і китайської EV-компанією Nio.

Керівником відділу глобального розвитку виробництва Dyson – колишній технічний директор Aston Martin Іан Минардс. Комерційний директор по промисловості Енді Готорп – директор з маркетингової стратегії та планування в Jaguar Land Rover. Глава відділу техніки Джон Стемфорд раніше обіймав посаду начальника відділу електроніки в британському підрозділі двигунів Mercedes-AMG.

Ролан Крюгер до початку січня 2019 року був президентом бренду Infiniti.

Раніше згадувалося, що Ford пророкують крах через співпрацю з Volkswagen. На думку експертів, єдиним плюсом для Ford є розширення продажів на європейському ринку. При цьому Volkswagen зможе налагодити продаж в Америці і виробляти автомобілі на заводах Ford.

Залиште свій коментар

Вибір редакції