Глава відділу розробок General Motors розбив Chevrolet Corvette на гоночній трасі

Глава відділу розробок General Motors розбив Chevrolet Corvette на гоночній трасі

В рамках гоночної серії IndyCar і перед відкриттям другої гонки Гран-прі Chevrolet Detroit був розбитий пейс-кар за кермом якого сидів Марк Ройс.

Глава відділу розробки продуктів General Motors вже не в перший раз відкриває на пейс-карі гонку IndyCar. Але в цей раз на вулиці Белл-Айленда в Детройті він виїхав на Chevrolet Corvette ZR1 2019 року на мокру після дощу трасу. Починаючи розминкове коло його спорткар врізався в стіну, перегородивши шлях болідам. Про це повідомляє TheDrive.

Як відзначають експерти, ця траса завжди відрізнялася слизьким покриттям, а після минулих злив перетворилася майже на ковзанку. І якщо професіоналів це тільки бадьорить, то для любителя стає складним випробуванням.

На відео можна відзначити, що Марк Ройс добре стартує на своєму ZR1, але його починає нести в повороті та в результаті машина вдаряється носом в стіну. Але все обійшлося, і представник компанії не постраждав, але удар був досить сильним, щоб спрацювали подушки безпеки.

Далі на резервному ZR1 продовжить відкриття гонки індійський ветеран Оріолі Сервія (Oriol Servia).

Варто зауважити, що Chevrolet Corvette ZR1 має двигун на 755 к.с. і є самим швидким представником лінійки Corvette з коли-небудь створених. І дана ситуація показує, що ніяка притискна сила і комп'ютерні системи не врятують від законів фізики: занадто велика потужність і слизька поверхня плюс непрофесійний водій - і ви в ауті.

Нагадаємо, що нещодавно на випробуваннях був помічений як раз Chevrolet Corvette ZR1, оснащений модернізованим двигуном V8 6.2 потужністю більше 700 л. с. тартит на розгін до перших 100 км/год близько 2,95 секунд.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів