Глава Volkswagen дав оцінку роботі Tesla

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дисс прокоментував будівництво заводу Gigafactory 4 під Берліном.

У концерні Volkswagen вітають будівництво заводу Tesla під Берліном і високо цінують внесок компанії у розвиток сегменту електрокарів.

Про це повідомляє CNBC з посиланням на виступ глави Volkswagen Герберта Дисса 23 січня під час Всесвітнього форуму у Давосі.

Він заявив, що буде чудово мати хорошу конкуренцію. При цьому він підкреслив, що вважає Tesla першопрохідцями у створенні повноцінних екологічних машин.

"Вони показали, що електрокари працюють, що повністю електричний автомобіль – правильне рішення. Тому ми це цінуємо", - додав Дисс.

Такий інтерес до Tesla з боку глави Volkswagen був, ймовірно, викликаний тим, що американська компанія вже готується будувати завод під Берліном. Вона придбала необхідну територію та звільняє її від лісу, а також перевіряє землю на наявність мін часів Другої світової війни.

Дисс також розповів, що як традиційні двигуни, так і електромобілі стають найактуальнішими та цінними одиницями в Інтернеті. Генеральний директор стверджував, що попит на автомобілі у перспективі будуть набагато вищими, ніж на смартфони, що підштовхне машину майбутнього до нової ролі в Інтернет-екосистемі.

Нагадаємо, що Tesla майже наздогнала за вартістю світового автогіганта номер один. Маску світить "премія" в $ 346 млн. Зараз вартість Tesla майже порівнялася з Volkswagen AG з капіталізацією в $100,6 млрд. При цьому американська марка продала за минулий рік близько 370 тисяч авто, а німецький концерн – близько 10 млн машин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції