Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Google виграв суд в Uber. Інтернет-гігантові повинні виплатити $179 мільйонів

Ексочільника технологічного підрозділу таксі-сервісу визнано винним у крадіжці комерційної таємниці Google.

Ексочільник технологічного підрозділу Uber Technologies Ентоні Левандовскі оголосив про банкрутство через борг перед Google у $179 мільйонів.

Про це повідомляє AutoNews з посиланням на позов про захист від банкрутства від Левандовскі.

Арбітражна комісія визначила, що Левандовскі був головним інженером у проєкті безпілотників Google. На думку контролювальних органів, він і його колега Ліор Рон брали участь у недобросовісній конкуренції і порушили свої юридичні зобов'язання, створивши свій стартап із залученням співробітників Google.

Як наслідок, бренд Uber придбав компанію Левандовскі. Тепер таксі-сервіс звільняє працівників від трудових договорів. Uber заявив, що він збирається оскаржити рішення суду щодо свого колишнього співробітника Левандовскі, якого звинувачують у крадіжці комерційної таємниці з Google.

Варто зазначити, що сам ексочільник Uber Technologies вже оскаржував рішення суду. Тим не менш, арбітраж у Сан-Франциско підтвердив його провину і не скасував штраф.

Водночас в Uber зазначили, що у разі необхідності виплатять всю суму, яку заборгував Ліор Рон (колега Левандовські), що залишився працювати у компанії. Рон повинен сплатити Google $9,7 млн.

Водночас Левандовскі спочатку повинен був сплатити $127 мільйонів. Тепер же сума зросла через багаторівневу юридичну тяганину і витрати Google на адвокатів.

Нагадаємо, що Volkswagen сплатить майже мільярд євро Німеччині через дизельний скандал. Концерн досяг домовленостей з локальним регулятором.

Залиште свій коментар

Вибір редакції