Google запустить завод для виробництва безпілотників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Самохідні авто будуть будувати на базі моделей Fiat-Chrysler і Jaguar.

Компанія Waymo, філія Google з розробки автопілотів, вкладе $13,6 млн у завод в Детройті для виробництва безпілотників.

У підрозділі вперше заявили про готовність запустити свої самохідні авто у серійне виробництво, пише AutoNews.

У повідомленні говориться, що Waymo досяг домовленостей з американською компанією Axle & Manufacturing про оренду заводу. Google інвестує гроші у переобладнання потужностей підприємства, а також розширення майданчика до 18,6 тисяч м2.

У Детройті будуть будувати безпілотники з четвертим рівнем автопілота на базі автомобілів компаній Fiat Chrysler Automobiles й Jaguar.

"Ми знайшли ідеальний об'єкт у Детройті", - заявив у понеділок генеральний директор Waymo Джон Крафчик. "Ми будемо співпрацювати з American Axle & Manufacturing, щоб переоснастити наявне підприємство, повернувши робочу силу в область, де нещодавно були втрачені робочі місця в автомобільній промисловості".

Будівля буде другою у Waymo на південно-сході штату Мічиган. У жовтні 2017 року компанія відкрила об'єкт на північнму заході Детройта у Нові для зберігання безпілотників, які використовуються для випробувань в умовах холодної погоди. Тут працює близько 20 осіб.

Раніше згадувалося, що Ілон Маск розповів про революційної розробки для автопілота Tesla. Компанія створила "швидкісний" мікрочіп для безпілотників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції