Great Wall вкине $2 млрд у виробництво батарей в Європі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія буде випускати акумулятори нового покоління.

Китайська компанія Great Wall Motor вкине понад $2 млрд на створення гігантської фабрики з виробництва батарей в Європі.

Підприємство буде випускати "дешеві" батареї нового покоління, пише AutoNews.

За попередніми даними, роботи з будівництва заводу повинні початися 2020 року, а випуск батарей – 2022-о. При цьому місце його розташування не вказується.

Новий завод на перших етапах повинен виробляти акумулятори сукупною потужністю до 20 гВт-год До 2025 року виробничу потужність планують підвищити до 24 гВт-год

Варто зазначити, що для запуску виробництва батарей Great Wall створила цілий підрозділ під назвою Svolt. Саме він буде контролювати і роботу, і продажі акумуляторних підприємств. Першим замовником батарей на заводах в Європі, ймовірно, стане сама компанія Great Wall.

Крім європейського заводу, автогігант вже будує підприємство в китайському Чанчжоу. На його потужностях будуть випускатися батареї сумарною потужністю 70 гВт-год

"Ми плануємо мати п'ять виробничих баз у всьому світі, зокрема у США, але на це потрібен час", - сказав глава Svolt Ян Гонгксін. "Глобальний план полягає в тому, щоб до 2025 року досягти 100 гВт-год".

Компанія також заявила, що досягла "значного прогресу" в розробці літій-іонної батареї без кобальту – важлива мета виробників батарей, які прагнуть відмовитися від дорогого і все більше дефіцитного мінералу.

Раніше згадувалося, що власник активів Saab вкладе $23 млрд в електрокари. Альянс планує побудувати три заводи для виробництва машин і акумуляторів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції