Гройсман обіцяє підвищити безпеку на дорогах на 30% та видати дітям світловідбивні елементи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прем’єр наголосив на важливості підвищення контролю за виконанням ПДР.

Під час наради під керівництвом прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, він пообіцяв контролювати впровадження низки заходів з підвищення рівня безпеки в країні. Про це повідомляється на сайті відомства.

За даними Міністерства внутрішніх справ, в Україні від 2005 року кількість загиблих на дорогах перевищила 74 тис. людей, а кількість травмованих досягла 600 тисяч осіб. 

Внаслідок влада запровадила нові можливості, які створені та створюються зараз. Також була організована спеціальна Координаційна рада з питань безпеки руху, розроблені і затверджені нові норми будівництва доріг, а також затверджена і започаткована програма розбудови інфраструктури безпеки "500-500-1000".

"Ми почали боротись з бездоріжжям в Україні, ми повинні паралельно боротись за життя українців. Тому ми виділили 2,0-2,5 млрд грн на те, щоб не допускати жахливих ДТП, які зараз з’являються", - сказав прем’єр.

Він додав, що вже запропоновано нові будівельні норми, які дозволять запроваджувати технологічні рішення, будувати безпечні дороги, та попереджати будь-які випадки. До того ж потрібно посилити контроль за порушеннями правил дорожнього руху.

"Я не ставлю за мету карати людей. Але ми повинні розуміти і те, що ДТП – це,  окрім іншого, перевищення швидкості і нехтування правилами дорожнього руху, – сказав Володимир Гройсман. - Має бути системний контроль і відповідальність водія. Завжди говорю: правила дорожнього руху написані кров’ю, і саме від наших рішень залежить те, наскільки безпечними будуть наші дороги. Ставлю завдання – досягти 30-відсоткового зниження аварій, травм і смертності. Це більше тисячі врятованих життів і більше 10 тисяч людей, які не постраждають від ДТП", - каже Гройсман.

Наостанок він зауважив, що особливу увагу треба приділити безпеці дітей. Насамперед, враховуючи світловий день, який скорочується, потрібно забезпечити українських дітей світловідбивними елементами для одягу.

Нагадаємо, що в Кабмін схвалив розширення перелік автоматичних засобів дистанційного контролю за порушеннями ПДР. Цей наказ створить умови для офіційного запровадження відеофіксації, яка вже дозволена разом з новим законом про паркування.   

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції