Honda і Toyota стали "найбільш американськими марками" на ринку США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Японські компанії виробили найбільше машин на території Америки.

Більшість автомобілів, вироблених в США і проданих на місцевому ринку, випускають японські марки Honda і Toyota.

Про це свідчить "Індекс американського виробництва", складений Cars.com.

Судячи з дослідження, дев'ять з 15 автомобілів у США виробляють Honda Motor Co. і Toyota Motor Corp. Ці компанії очолили рейтинг завдяки великій кількості популярних авто, які вони збирають в Америці, і величезній кількості вироблених тут деталей.

У виданні відзначають, що близько двох третин автомобілів Honda виробляються саме у США. Цей коефіцієнт навіть більший, ніж у суто американському концерні General Motors і італійсько-американському Fiat Chrysler.

Щодо Toyota відомо лише те, що компанія продає на ринку США переважно автомобілі місцевого виробництва.

Видання також повідомило про деякі "Найбільш американські моделі". Тут теж більшість відхопили японські авто, але деталі не опубліковані.

Відомо тільки, що рейтинг очолив Jeep Cherokee – більшість цих автомобілів, які були подані в США, також виготовлені у межах країни. На п'ятому місці опинився спорткар від GM – Chevrolet Corvette.

Водночас популярний американський пікап Ford F-150 виявився всього на 13 місці за кількістю вироблених у США одиниць. При цьому 71% опитаних вважають, що ця модель – найбільш американське авто на дорогах країни.

Згідно з дослідженням, багато споживачів в Америці воліють автомобілі вітчизняного виробництва. Але майже 50% респондентів заявили, що вони стурбовані впливом тарифів, якими загрожує Дональд Трамп закордонним автокомпаніям, на їхні нові рішення стосовно покупки автомобілів.

Раніше повідомлялося, що з'явився рейтинг найбільш надійних автомобілів світу 2019 року. Кращими визнані машини корейських марок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції