Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Honda створила безконтактні зарядки для електрокарів

Honda розробила власні технології для електрокарів і безпілотників.

У січні 2019 року на виставці електроніки CES в Лас-Вегасі Honda планує власну систему Safe Swarm для безпілотників і бездротову зарядку для електрокарів.

Технологія Safe Swarm придумана під враженням поведінки косяка риби, а ще пташиної зграї, де тварини перебувають у безпосередній близькості, але не зіштовхуються, пише CarsCoops.

Система використовує технологію Vehicle-to-Everything (V2X) для зв'язку місця розташування і швидкості безпілотника з транспортом навколо. У Honda кажуть, що ця інформація дозволяє водіям і машин з автопілотом "визначати найбільш безпечний курс дій при злитті з загальним автомобільним потоком".

Ця технологія не тільки підвищує безпеку, але і спрямована на забезпечення руху транспорту. В якості прикладу, Honda каже, що система може сказати водіям змінити смугу руху, якщо смуга руху попереду заблокована в результаті аварії або поломки транспортного засобу.

Безконтактна зарядка для електрокарів отримала назву Wireless Vehicle-to-Grid (V2G). Технологія дозволяє не тільки заряджати електромобіль, але і передавати енергію у зворотному напрямку.

Раніше згадувалося, що на виставці електроніки CES у Лас-Вегасі Nissan представить три електричні моделі. Японці планують представити кросовер, спорткар і "засекречений" електрокар.

Залиште свій коментар

Вибір редакції