Hyundai готується агресивно випускати електрокари і безпілотники

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Корейська марка планує увійти до трійки світових виробників акумуляторів.

Компанія Hyundai планує вкласти більше $51 млрд в електрокари, водневі авто, летючі таксі і безпілотники протягом 2020-2025 років.

Про це повідомляється у звіті корейської марки під назвою "Стратегія-2025".

Протягом найближчої п'ятирічки Hyundai розраховує увійти до трійки головних світових виробників акумуляторів і комплектувальних для водневих авто. Це повинно дозволити компанії випускати після 2025-го порядку 670 тисяч електрокарів на рік.

Крім того, до 2025 року Hyundai розраховує запустити сервіси спільного використання і стати масштабним постачальником "інтелектуальних мобільних рішень"

Зокрема, корейська марка планує завершити тестування безпілотників і роботизованих таксі у США для повноцінного використання їх на вулицях американських міст. В Європі компанія насамперед зосередиться на компаніях, які "об'єднують товари і послуги". У Кореї, Азії та Австралії Hyundai буде співпрацювати з "місцевими гравцями мобільного зв'язку".

У Hyundai планують, що нова стратегія має створити більш прибутковий бізнес з часткою на світовому ринку 5% 2025 року, порівняно з 4% 2018 року.

Нагадаємо, що Hyundai представила седан Lafesta на електриці. Автомобіль отримав запас ходу в 490 км

Залиште свій коментар

Вибір редакції