Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Електрокар обладнаний колесами на висувних шасі.

На виставці інновацій CES у Лас-Вегасі компанія Hyundai представила авто Elevate з колесами на рухомих опорах. Розкладні шасі ставлять машину за прохідністю на рівень вище позашляховиків.

Робомобіль Hyundai побудований на модульній платформі для електрокарів, пише Metro.

У разі необхідності платформу можна легко встановлювати на різні корпуси. Кожне колесо незалежно приводиться у дію. Це, поряд з шириною колії 4,5 метра, дозволяє автомобілю рухатися ходою "ссавця або рептилії".

Це було продемонстровано прямо під час презентації:

Насамперед, автомобіль призначений для використання рятувальними службами у надзвичайних ситуаціях. Так, Elevate дозволить швидше рятувати людей і добиратися швидкій допомозі до місць стихійних лих, які раніше були недоступні для машин.

Крім того, на тизерах від Hyundai, автомобіль зображують як міське таксі, яке здатне під'їхати прямо під двері будинку з бетонними сходами. Таке рішення дозволить людям не промокати навіть у відверто погану погоду.

Нагадаємо, що Continental показала доставку майбутнього і посадила у безпілотники собак-роботів. Боти можуть доставляти посилки прямо під поріг замовника.

Залиште свій коментар

Вибір редакції