Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Електрокар може спілкуватися з оточуючими за допомогою звуку і світлових сигналів.

На гаджет-шоу CES у Лас-Вегасі компанія Hyundai представила електричний безпілотник Mobis M-Vision S.

Фото концепту опублікувала медіаслужба Associated Press.

Основний акцент у безпілотнику зробили на комунікацію, як між людьми, так і з іншими учасниками руху. Автомобіль подає різні сигнали звуками, світлодіодними вогнями, цифровими вивісками і проекцією зображень за допомогою фар. Так, синє світіння вказує на те, що автомобіль рухається самостійно, а жовте світло дає сигнал, що за кермо сіла людина.

Крім того, у Mobis M-Vision S інтегровані різні функції безпеки. Зокрема, автомобіль можна відкривати за допомогою сканера сітківки ока і розпізнавання обличь. Кожен може сканувати сітківку ока і як наслідок синхронізувати транспорт зі смартфоном.

Також безпілотник Hyundai пропонує налаштувати освітлення у салоні та ввімкнути музику відповідно до настрою власника авто.

Також в авто встановлено скло з доповненою реальністю – на ньому відображаються різні важливі дані.

Під час презентації безпілотник Hyundai не рухався, але, за заявами компанії, авто оснащене водневим електродвигуном. Він запускає до руху чотири мотор-колеса.

Нагадаємо, що Uber і Hyundai представили електричне аеротаксі. Транспорт зможе пролетіти без підзарядок близько сотні кілометрів.

Відео Технології майбутнього: у Лос-Анджелесі відкрилася виставка побутової електроніки

Що їстимуть, на чому їздитимуть та якими ґаджетами користуватимуться вже незабаром в усьому світі? Побачити дещо можна вже сьогодні  в американському Лос-Анджелесі. Там відкрилася виставка побутової електроніки.    

Технології майбутнього: у Лос-Анджелесі відкрилася виставка побутової електроніки

Залиште свій коментар

Вибір редакції