Hyundai вкладе $90 млн у створення електричного гіперкара

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новий електрокар будуть створювати спільно з хорватським стартапом.

Компанії Hyundai і Kia вкладуть близько $90 млн у хорватський стартап Rimac Automobili, який створює електричні спорткари.

Про це повідомляє Electrek.

У рамках співпраці марки планують випустити два автомобіля. Перший повністю електричний гіперкар, який впишеться у модельний ряд Hyundai N. Друга модель – це водневе авто, клас якого поки що невідомий.

Перший прототип електричного гіперкара компанії Hyundai планує випустити до кінця 2020 року. Коли автомобіль поступить у серійне виробництво залишається невідомо.

Незважаючи на співпрацю хорватського Rimac з автогігантами з Південної Кореї, компанія залишається дуже малим підприємством на 500 осіб. Тим не менш, марці раніше вдалося зробити кілька дуже приголомшливих авто, і галузь, безсумнівно, звернула на це увагу.

Компанія Rimac в 2013-14 роках вже випускала вісім електричних спорткарів Concept_One. Тоді авто називали найшвидким електрокаром, а його вартість сягала майже мільйона доларів. Крім того, бренд розробляє Concept_Two.

Rimac вже співпрацював з іншими компаніями. Вони постачали технології для Aston Martin, Jaguar, а ще Porsche придбала частку в марці.

Раніше згадувалося, що в Audi розповіли про випуск электрогиперкара R8 e-tron. Поки що не існує батарей для R8 e-tron, які б влаштували Audi.

Залиште свій коментар

Вибір редакції