Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Hyundai забезпечить всіх пасажирів особистою аудіосистемою

Нове покоління медіасистеми виробника дозволить кожному в машині створити свою атмосферу.

Корейський виробник Hyundai Motor представив в Сеулі аудіосистему нового покоління Separated Sound Zone (SSZ). Вона дозволяє розділяти звукові хвилі по зонам і кожному з присутніх в автомобілі слухати власну музику.

Як зазначає сам виробник, технологія окремих зон здатна керувати акустичними полями автомобіля завдяки серії встановлених динаміків, які розподілено по всьому автомобілю. Колонки використовують "наукові приницпи" для зменшення або збільшення рівнів звукових хвиль, відкидаючи можливість перекриття звуків і дозволяючи пасажирам автомобілів насолоджуватися ізольованими звуками.

Hyundai
AutoGuide

Hyundai говорить, що SSZ створює схожий ефект, що і системи шумозаглушення, що зустрічаються в багатьох сучасних навушниках. Технологія зводить до нуля можливість змішування звуків, що дозволить кожному пасажиру користуватися в тому числі і голосовим зв'язком при телефонних розмовах. SSZ може ізолювати певні звуки, наприклад, від навігаційної системи, спрямувавши її тільки на водія, і дозволяя іншим пасажирам не реагувати на зайву інформацію.

"Сподіваюся, надаючи водіям і пасажирам індивідуальний аудіо-простір, ми зробимо атмосферу більш комфортну для подорожей",- сказав науковий співробітник лабораторії Кан-дак Їх.

Розробка технології SSZ велася з 2014 року у відділенні Hyundai NVH. А вперше вона з'явиться на автомобілях компанії в 2020 році.

Нагадаємо, що в компанії Volvo створили концептуальний інтер'єр для релаксації. За допомогою мобільного додатку пасажири можуть налаштувати інтер'єр та атмосферу в ньому під свій настрій.

 

Вибір редакції