Ілон Маск намагається зробити доставку електрокарів Tesla дешевшою

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ілон Маск намагається зробити доставку електрокарів Tesla дешевшою

Associated Press

Голова компанії нагадав своїм співробітникам, чим саме треба зайнятись наприкінці року.

Нещодавно співробітники компанії  Tesla, які відповідають за логістику отримали електронного листа від генерального директора Tesla Ілон Маск. В ньому він закликав співробітників шукати способи знизити вартість доставки електромобілів клієнтам, а не поспішати з виконанням замовлень в останню хвилину.

В кінці кожного кварталу Tesla зазвичай нарощує поставки автомобілів клієнтам, але цього року через проблему з напівпровідниками та обмеженнями, пов’язаними з пандемією, строки поставки було перенесено. Про це повідомляє на своєму сайті телеканал CNBC.

Через те, що деякі країни закрили свої порти, компанії довелося шукати інші шляхи доставки. Саме це і викликало здорожчання логістики, а платити доводиться кінцевому покупцеві.

Звісно, ця проблема зачіпає не тільки американського автовиробника, більшість компаній не встигає поставити своїм клієнтам замовлення і тепер на ринку нових авто створився справжній дефіцит. Придбати новий автомобіль, та ще й такий як ви хотіли – велика удача.

Незважаючи на те, що автомобілі поступають з затримками, а доставка стала дорожчою, попит на них не зменшився, а тільки збільшився. Наприклад, у 2020 році, компанія Tesla продала 500 тисяч техніки, а у 2021 році вже за 3 квартали їм вдалося продати 627 тисяч автомобілів.

Від початку 2021 року компанія не ставила перед собою жодної мети з поставки електромобілів. Але з динаміки зрозуміло, що продажі зростають, і залишається лише питання доставки автомобілів клієнтів. Ілон Маск впевнений, що у разі оптимізації логістики та зниження ціни на доставку, попит на електромобілі від Tesla значно зросте.

Нагадаємо, що нещодавно Ілон Маск розпродав акції Tesla майже на 10 мільярдів доларів.

Наступна публікація