Ілон Маск показав, як незабаром заговорять електрокари Tesla. Відео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобілі зможуть спілкуватися з пішоходами.

У недалекому майбутньому електрокари Tesla почнуть спілкуватися з пішоходами.

Про це Ілон Маск написав на своїй сторінці у Twitter.

Судячи з публікації, електрокари від компанії Tesla знайдуть функцію, що дозволяє звертатися до пішоходів через динаміки.

"Tesla незабаром зможуть поговорити з людьми, якщо ви захочете. Це реально", - написав він.

При цьому Маск опублікував відео, на якому чути, як електрокар Tesla Model 3 їде дорогою і досить розбірливо відтворює голос людини англійською мовою.

Водночас підприємець не пояснив, для яких цілей спочатку була задумана ця функція і коли користувачі зможуть її випробувати.

Нагадаємо, що Ілон Маск заробив мільярди на стрибку акцій Tesla. Зростання вартості американської компанії збільшує частку Маска в ній.

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції