Ілон Маск пропонує побудувати Gigafactory у "ворожому" штаті Америки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На новому заводі, ймовірно, планують налагодити виробництво Cybertruck.

Компанія Tesla розглядає можливість будівництва Gigafactory у Техасі – одному з найбільш ворожих до електрокарів штатів Америки.

Про це глава культового бренду Ілон Маск написав у Twitter.

У відповідь на повідомлення більшість користувачів відгукувалися позитивно про ідею побудувати там завод. Тим не менш прихильники Tesla звернули увагу на те, що у Техасі електрокари м'яко кажучи не користуються популярністю.

Тим не менш пропозиція Ілона Маска може бути дуже осмисленою. На цьому заводі можуть налагодити виробництво пікапів Cybertruck – цей вид транспорту є найбільш популярним у Техасі.

На частку штату припадає приблизно один з кожних шести пікапів, що продаються у США. Враховуючи, що вантажні автомобілі є одними з найпопулярніших транспортних засобів у країні, це число дуже істотне. Це золота жила, яку можуть використовувати електричні компанії, такі як Tesla, за умови, що їхні автомобілі будуть прийняті споживачами.

Експерти зазначають, що покупці пікапів у Техасі насамперед звертають увагу на потужність і характеристики автомобіля. Такий факт тільки збільшує шанси Cybertruck захопити ринок штату, а будівництво там заводу видається цілком очевидним.

Нагадаємо, що акції Tesla несподівано впали на 17%. Спад вартості цінних паперів пов'язують з тимчасовим закриттям заводу в Китаї.

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції