Ілон Маск зробив гучну заяву щодо однієї зі своїх моделей Tesla

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ілон Маск зробив гучну заяву щодо однієї зі своїх моделей Tesla

Associated Press

Її очікує успіх на авторинку.

Голова компанії Tesla Ілон Маск зробив гучну та водночас провокативну заяву щодо електрокара Model Y.

За його словами, Tesla Model Y невдовзі стане найбільш популярним новим автомобілем у світі. Причому станеться це вже в 2022 році.

"Ми вважаємо, що Model Y стане найбільш продаваним автомобілем або транспортним засобом будь-якого типу в світі вже, ймовірно, наступного року. Я не впевнений на 100%, що це станеться наступного року, але не виключаю цього. Але у 2022 році Model Y точно стане найпродаванішим автомобілем у світі", - зазначив Маск.

Для такої заяви у Маска є кілька передумов. По-перше, популярність електричних автомобілів дійсно зростає шаленими темпами. По-друге, в компанії сповідують плани збільшувати продаж автомобілів в середньому на 50% на рік. Третя передумова – початок роботи нової гігафабрики в Берліні, яка відкриється наприкінці 2021 року.

У понеділок (26 квітня, прим.) Tesla вказала у своїх звітах, що в першому кварталі 2021 року вона продала 182 780 автомобілів Model Y і Model 3. Компанія повідомила, що планує збільшувати продажі автомобілів в середньому на 50% на рік. Для порівняння, минулого року Tesla в усьому світі реалізувала трохи менше 500 тисяч автомобілів.

Раніше розповідалося про те, що Tesla встановила рекордний показник із квартального прибутку.

Наступна публікація