Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Infiniti і Mercedes-Benz відмовляються від виробництва компактного кросовера

Виробництво розкішного компакта призупинено через зниження попиту і підвищення мита в США.

Два концерну припинили роботу над новим спільним проектом компактного кросовера через потреби ринку в пікапах, а також в компанії відзначили невпевненість у майбутніх тарифах на імпорт. Повідомляє видання Carscoops.

Альянс Renault-Nissan і Daimler в 2010 році взяли на себе зобов'язання по партнерству, а першим виробом став Infiniti Q30, який отримав платформу від третього покоління Mercedes-Benz A-класу. На заводі в Агуаскальєнтес, Мексика, розробляли компактний кросовер, але його подальша поява поки під питанням. На думку компаній, американський ринок зараз змінив попит серед легкових автомобілів і пікапів.

Як повідомляє японський виробник, вони не менш стурбовані невизначеністю в плані тарифів, але співпраця залишається в силі. Адже Nissan має 1,55% акцій Daimler, який, у свою чергу, утримує 3,1% акцій Nissan. Renault володіє 1,55% Daimler, а німецький автовиробник має долю французів у 3,1%.

Завод в Мексиці було побудовано в 2017 році і належить в рівних частках двом концернам. Він розрахован на випуск 230 тисяч автомобілів на рік. Також серед спільних розробок знаходяться і двигуни, які збираються на американському заводі Nissan в Дехерде, штат Теннессі.

Нагадаємо, що Volkswagen і Ford об'єднаються для створення просунутої комерційної техніки.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції