Із дуже дорогою "роздинкою" всередині: німці представили розкішний будинок на колесах за 7,7 мільйона доларів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Із дуже дорогою "роздинкою" всередині: німці представили розкішний будинок на колесах за 7,7 мільйона доларів

newatlas.com

Хоча "власна" його вартість становить менше 2,5 мільйонів євро.

Німецька компанія Volkner показала досить незвичайний будинок на колесах.

Про це повідомляє NewAtlas.

Усередині цей транспортний засіб має вигляд номера в п'ятизірковому ґотелі. Утім, головною його "родзинкою" є те, що ховається всередині. А саме - гіперкар Bugatti Chiron вартістю майже три мільйона доларів.

Що стосується автобудинку Volkner, то він оцінюється в 2,4 млн доларів. Загальна вартість всього будинку на колесах становить шалені 7,7 мільйона доларів США. Така сума "набігає" через додавання опцій для мобільного будинку. Так, лише акустична система від Burmester додає до фінальної суми у чеку 300 тисяч євро.

newatlas.com

Volkner являє собою 18-тонний 12-метровий транспорт з 430-сильною силовою установкою. Хоча Bugatti, Pagani чи Lamborghini має більш ефектний вигляд у висувному центральному гаражі Volkner Mobil Performance S, компанія наголошує, що відсік також можна використовувати для більш повсякденних альтернатив, таких як гідроцикли, мотоцикли, квадроцикли або велосипеди.

Модель Performance S забезпечує багато вбудованої потужності, завдяки літій-іонній батареї, сонячній батареї на даху на 2000 Вт та генератору на 8 кВт. Усе це живить повністю обладнану кухню з індукційною варильною поверхнею, духовкою, мікрохвильовою піччю та еспресо-машиною, винну шафу, робочу станцію для комп’ютера та багатозонну систему опалення з чотирма окремими нагрівачами.

newatlas.com

Взагалі, власник може замовити транспорт без гіперкара й за менші гроші. Але якщо й возити машину у відсіку, то це мусить бути суперкар або гіперкар.

Раніше розповідалося про те, що американці створили унікальний електричний кемпер, який можна зробити шестиколісним.

Наступна публікація