Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ізраїль приєднається до відмови від автомобілів з ДВС

До 2030 року всі автомобілі в країні будуть електричні або переміщатися на газі.

В державі збираються прийняти рішення про заборону продажу нових автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння після 2030 року. Про це повідомили в Міністерстві енергетики Ізраїлю, передає HEvCars. Уряд Ізраїлю має розглянути і схвалити рішення до кінця року.

Міністерство представило цілий план по заміні паливних авто електромобілями і вантажними автомобілями, які працюють на природному газі. Відповідно до нього в країні залишать тільки деяку кількість машин на паливі, щоб забезпечити потреби промисловості і комерційних організацій, поки вони не перейдуть до повністю електричного транспорту.

На даний момент держава спонсує масштабну установку електростанцій для зарядки електромобілів по всій країні. Зараз кількість зарядок налічує близько двох тисяч. Плюс уряд знизить або повністю прибере ПДВ з електромобілів, що зробить їх дешевше звичайних моделей автомобілів.

Очікується, що у 2025 році за прогнозами число електромобілів підніметься до 177 000 електромобілів, а до 2030 року їх число збільшиться до 1,5 млн. З цього ж року в автосалонах не буде інших моделей, крім електричних.

Варто відзначити, що в Ізраїлі виявлені величезні запаси природного газу, тому електростанції країни планують перетворити можливості для роботи з цим видом палива. Тому транспорт на газ залишиться серед дозволених до використання.

Нагадаємо, що в Данії планують з 2030 року ввести заборону на продаж дизельних і бензинових автомобілів. Більш того, з 2035 в країні хочуть перестати продавати навіть гібриди, залишивши місце для електромобілів.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції