Jaguar I-Pace допомагає людям з поганим зором переходити дорогу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На британському електрокарі встановлена система оповіщення пішоходів з ослабленим зором.

Планується, що в Англії в 2019 році стануть обов'язковими системи оповіщення пішоходів про свою присутність, встановлені на автомобілях (AVAS). Першим електрокаром з такою системою став Jaguar I-Pace.

Як зазначає видання AutoCar, звук, який видає машина, був розроблений і протестований за допомогою членів британської благодійної команди Dog Dog for the Blind і перевищує мінімальний рівень гучності 56 дБ (А), необхідний у відповідності з діючими правилами ЄС.

"Ми розробили систему звукового оповіщення для I-Pace для забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху. Наша потенційно економічна технологія не відключається, і ми раді, що підтримуємо програму "Собаки-поводирі", як провідну благодійну організацію для людей з вадами зору", - повідомив технічний фахівець Jaguar NVH Іен Суффілд.

Система постійно увімкнена і активується на швидкості до 12 миль на годину, у вигляді звуку, який видає динамік, прихований за передньою решіткою автомобіля. Гучність сигналу зростає в міру збільшення швидкості, а додатковий тон вказує на зміну напряму, коли автомобіль змінює напрямок.

Системи AVAS не потрібні при більш високих швидкостях, так як шум вітру і дорожній шум вважаються достатніми попередженнями про наближення автомобілю.

За словами представників Jaguar, звук не чути водію і пасажирам всередині I-Pace. Знадобилося чотири роки, щоб розробити і створити таку систему.

Нагадаємо, що компанія Ford створила скла для людей, які не можуть побачити панораму при подорожі на автомобілях.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції