Jaguar Land Rover готує масштабні звільнення через кризу продажів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У компанії знизилися продажі на декількох світових ринках відразу.

Британці Jaguar Land Rover (JLR) планують масштабні звільнення працівників через обвал продажів у Китаї і зниження попиту на паливні авто в Європі. Компанія оптимізує виробництво для економії близько 2,5 млрд фунтів стерлінгів.

Скорочення може торкнутися близько п'яти тисяч співробітників, пише SkyNews.

Тільки масові звільнення, за деякими даними, дозволять JLR заощадити близько мільярда фунтів стерлінгів у прийдешньому році.

Таке рішення стало необхідністю після зниження продажів на 6% до 22,7 млн авто у Китаї через торгові війни США і "піднебесної". Так, китайці почали з великою недовірою дивитися на імпортні авто. Крім того, масова популяризація електрокарів також вносить свої корективи у продажі.

Авто на електриці вплинули на продажі не тільки на сході, але і в європейських країнах. "Дизельгейт" і наступні події завдали сильного шкоди Jaguar Land Rover: 80% машин компанії, які поставляються до Європи – дизельні.

Нагадаємо, що раніше General Motors потрапила у судовий скандал через скорочення співробітників. Річ у тім, що профспілки вимагають наймати на нові посади звільнених співробітників.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції