Jeep відмовиться від дизеля і випустить перший гібридний позашляховик

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В компанії повідомили про плани на найближчі кілька років по переключенню на електрику.

Протягом наступних семи років компанія Jeep інвестує в електрифікацію 10,3 млрд євро, щоб повністю відповідати екологічним вимогам Європи. Першою моделлю, яка отримає електромоторчик в сукупності з бензиновим двигуном стане компактний Renegade. Про це повідомляє Automotive News.

До 2021 року виробник повністю відмовиться від дизелів на європейському ринку і поставить на конвеєр гібридний позашляховик. Планується, що його збірку буде налагоджено на заводі MFAI FCA на півдні Італії, який вже випускає гібридну версію двигуна для двигунів внутрішнього згоряння і кросовер Fiat 500X.

Витрати на створення гібрида потребуватимуть близько 200 млн євро. Комі того, завод необхідно модернізувати, а робочих перекваліфікувати. У загальній складності FCA зможе запропонувати до 2022 року 12 електричних силових установок, включаючи електромобілі з батареями (BEV), Plug-in гібридні (PHEV) і повні гібриди, додавши, що тридцять різних моделей будуть оснащені одним або кількома з цих систем.

У свій час Серхіо Маркіонне відмовлявся приймати електрифікацію і навіть закликав клієнтів купувати Fiat 500e, як єдину модель з батареєю. Він вважав, що електрика поки не прибуткова і всі витрати абсолютно безперспективні. Після його смерті, його наступник Майк Менлі пообіцяв продовжити стратегію, викладену в червні.

Нагадаємо, що Volkswagen повідомив про те, що вже привів у відповідність з нормами викидів 14 моделей компанії, включаючи Volkswagen Golf. Найближчим часом Volkswagen розраховує провести сертифікацію ще декількох моделей за нормами WLTP, щоб почати продавати їх у ЄС.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції