Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобіль виконаний в дусі ретрофутуризма.

Кастом-майстерня з Бельгії випустила футуристичний спідстер Krugger FD, який був натхненний старовинними автомобілями.

Робота над неймовірним авто тривала три роки, пише Motor.

Видання повідомляє, що автомобіль виконаний у дусі streamline-дизайну, який був популярний серед автовиробників 1930-х років. При цьому кузов спідстера та комплектувальні спеціально зібрані без застосування комп'ютерного моделювання і фрезерних верстатів.

Синій колір був вибраний з більш, ніж 150 варіантів і натхненний Bentley Blue Train.

На цьому перетинання ретрофутуристичного Krugger FD і британської марки не закінчуються, передає видання. Авто отримало двигун W12 від Bentley Continental GT. Вибір на неї впав не випадково. Марку вибрали знову ж таки з-за того, що у 1930-ті роки вона вже мала репутацію серйозної автокомпанії.

Як наслідок, Krugger FD отримав 6,0-літровий бітурбомотор W12 від Bentley Continental GT, який форсували від 635 кінських сил (900 Нм) до 750.

Судячи з повідомлення, спідстер був створений на замовлення текстильного магната Андре Дюпона і власника фармацевтичної компанії Mithra Франсуа Форнери. Два пристрасних шанувальника автомобілів і мистецтва захотіли отримати щось унікальне, повністю бельгійське і з дизайном Krugger. У назві ретроспідстера навіть зашифровані прізвища замовників: FD — Fornieri Dupont.

Krugger FD_1
motor.ru

Раніше згадувалося, що Mercedes відродив легендарний родстер в електриці. Автомобіль отримав дисплей, замість радіаторної решітки, і незвичайні мотор-колеса.

Залиште свій коментар

Вибір редакції