Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Електрокар подовжили і переробили на авто для ритуальних послуг.

У Норвегії продають елітний катафалк на базі Tesla Model S за $200 тисяч.

Оголошення про продаж переробленого електрокара з'явилося на сайті Finn.

Судячи з повідомлення, автомобіль був випущений 2018 року і проїхав всього тисячу кілометрів. Відомо, що Model S укомплектована повним приводом.

Крім того, після переобладнання електрокар Tesla став на 80 см довше, щоб виконувати нові покладені на нього функції, а у салоні залишився тільки один водійський ряд сидінь.

Також на знімках помітно, що переобладнання було виконано дуже якісно і багажник обшитий білою тканиною з прострочуваннями, а на підлозі встановлені дерев'яні панелі з рухомою платформою для навантаження домовини.

Відомо, що електрокар переробив Ян Ерік Нейлі, який спеціалізується на створенні катафалків. Підприємець вже перетворив три автомобілі Tesla в транспорт для ритуальних послуг.

Він переконаний, що $200 тисяч нормальна ціна за такий автомобіль, бо ритуальні агентства зможуть економити на пальному. Крім того, Нейлі заявив, що електрокар ідеально підходить для такого використання, оскільки катафалк їздить здебільшого на невеликі відстані.

Катафалк Тесла_6
Finn.no

Раніше згадувалося, що французький стартап за $5,6 тисячі перетворює старі авто на електрокари. Старі машини на паливі обладнують електромотором і батареями.

Залиште свій коментар

Вибір редакції