Кинули виклик Tesla: Volkswagen зробив гучну заяву щодо виробництва електромобілів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кинули виклик Tesla: Volkswagen зробив гучну заяву щодо виробництва електромобілів

Associated Press

Німці мають намір стати лідером цього сегмента.

Компанія Volkswagen готується до серйозної електрофікації своїх моделей.

Про це повідомляє CNBC.

Німецький автовиробник, який нещодавно представив свою стратегію розвитку "зеленого" транспорту, заявив, що до 2030 року на автомобілі на батарейках припадатиме половина його світового продажу. Більш того, до 2025 року він прагне обігнати Tesla з продажу автомобілів у цьому сегменті.

"Ми поставили перед собою стратегічну мету – стати лідером світового ринку електромобілів – і ми на правильному шляху", – сказав генеральний директор VW Group Герберт Дисс.

Заглядаючи в майбутнє, Volkswagen Group прагне до того, щоб до 2040 року більшість автомобілів концерну не справляли викидів на всіх основних ринках, в той час як сама компанія прагне до кліматичної нейтральності до 2050 року.

Німецький концерн поступово відмовиться від платформ для автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння в найближче десятиліття, а єдина електрична платформа компанії, що отримала назву Scalable Systems Platform (SSP), повинна дебютувати в наступника флагманського седана Audi A8, який повинен бути запущений в 2026 році.

Німецька група також вкладає значні кошти в батареї і представить уніфіковану конструкцію акумуляторних елементів, яка скоротить витрати на 50% порівнянно з їхнім нинішнім рівнем. Цей акумуляторний елемент буде проводитися на шести заводах в усій Європі.

Раніше розповідалося про те, що Volkswagen вигадав незвичайний спосіб зарядження електромобілів.

Наступна публікація