Китай відправив на експорт першу партію вживаних авто

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Країна планує захопити близько 10% вторинного авторинку світу.

У Китаї з провінції Гуанчжоу на експорт відправили першу партію вживаних автівок розміром у 300 одиниць.

Про це повідомляє Міністерство торгівлі Китаю.

Загалом дозвіл на експорт вживаних машин отримали десять регіонів, серед яких Пекін, Шанхай, Тяньцзінь і згадана провінція Гуандун. При цьому вивозити дозволено автівки, як вітчизняних, так і закордонних марок, але вироблені вони мають бути саме на території Китаю.

Причиною для ухвалення такого рішення послужив обвал продажів на авторинку Піднебесної вперше від 1990-х років.

Влада Китаю переконана, що вивезення з країни вживаних авто дозволить розвантажити внутрішній ринок та оживити попит на нові машини. Зокрема лише за 2018 рік у країні було продано майже 14 млн секонд-хендних авто. Тож, якщо значну часту із них направити закордон, то жителі будуть звертати увагу на новий транспорт.

У Китаї розраховують, що зможуть захопити близько 10% вторинного ринку, що є нормальним показником для розвинених країн. Так, наразі лідерами з експорту автомобільного секонд-хенду є Японія (майже 1,3 млн авто на рік), США (близько 800 тисяч авто на рік) і Південна Корея (приблизно 300 тисяч одиниць на рік).

Раніше згадувалось, що китайський Great Wall вкине $2 млрд у виробництво батарей в Європі. Компанія буде випускати акумулятори нового покоління.

Залиште свій коментар

Вибір редакції