Китайці створили стильного конкурента для Skoda Octavia: названа ціна

Китайці створили стильного конкурента для Skoda Octavia: названа ціна

Китайці створили стильного конкурента для Skoda Octavia: названа ціна

Основним ринком збуту моделі стане Піднебесна.

Китайська компанія Dongfeng створила стильний седан - Aeolus Yixuan Max.

Так, в основу автомобіля лягла платформа DSMA, яка є вдосконаленою версією архітектури CMP. За колісної бази в 2 770 мм новинка досягає в довжину 4 797 мм, що навіть трохи більше Skoda Octavia, яка і є конкурентом цієї моделі. Висота і ширина машини складають 1 475 і 1 870 мм відповідно. Їздить китайський седан на 17-дюймових колісних дисках.

Автомобіль виглядає стильно і сучасно. Він отримав вузьку світлодіодну оптику, оригінальний гриль радіатора, широкий капот, виштамповки з боків і задні ліхтарі, об’єднані між собою тонкою смугою. Як декор використані хромовані елементи.

В оснащення салону увійшла 12,3-дюймова цифрова приладова панель і мультимедіа з 10,25-дюймовим екраном. Є клімат-контроль, камери кругового огляду і адаптивний круїз-контроль.

У рух Aeolus Yixuan Max призводить 1,5-літровий бензиновий турбодвигун потужністю 190 к.с. і 300 Нм крутного моменту, який пов’язаний з 7-ступінчастим “роботом”. Максимальна швидкість обмежена позначкою 210 км/год. Пізніше з’явиться гібридна версія. Седан вже встав на конвеєр і скоро відправиться до дилерів.

Основним ринком збуту моделі стане Китай, де вартість новинки складе 15 тисяч доларів.

Раніше Dongfeng представила електрокросовер із запасом ходу в 860 км.

Наступна публікація